Novinky
05.05.2022

Koupě společnosti

Svým českým klientům jsme poskytli kompletní právní servis při koupi montážní a servisní společnosti od jejích původních polských akcionářů včetně právní podpory při zajištění financování této transakce.

Administrátor

17.10.2019

Koupě části závodu

Klientovi z oblasti venkovní reklamy jsme poskytli kompletní právní servis při koupi části závodu konkureční společnosti.

Administrátor

15.01.2019

Restrukturalize holdingu

Klientovi z oblasti automobilového průmyslu jsme poskytli kompletní právní servis při restrukturalizaci jeho holdingu, který zahrnoval převody podílů, rozdělení společnosti odštěpením sloučením do dvou nástupnických společností při zachování existence rozdělované společnosti a fúzi sloučením dvou dalších společností holdingu.

Administrátor

Partneři
        
                
           

 

Naší vizí je být advokátní kanceláří, která profesionální a pečlivou prací buduje dlouhodobé pevné vztahy se svými klienty založené na osobní důvěře v naše schopnosti.

 

Smyslem naší práce je soustavná ochrana našich klientů a dlouhodobé vytváření bezpečných podmínek pro jejich podnikání.

Naším cílem je dosáhnout toho, aby se naši klienti mohli soustředit jen na vytváření hodnot ve svých oborech a práci, která je naplňuje.

Našich cílů dosahujeme především díky hodnotám, které vyznáváme - PROFESIONALITĚPRECIZNOSTI a DŮVĚŘE. Věříme, že zejména v našem oboru nelze poskytovat kvalitní služby při absenci byť jen jediné z výše uvedených hodnot.

Naše advokátní kancelář podporuje společensky přínosné aktivity. Členové naší kanceláře působí v projektu, který se věnuje právní pomoci zdarma pro sociálně slabé a zdravotně indisponované. Dále podporujeme organizaci pomáhající začínajícím umělcům a členové naší kanceláře rovněž přednáší v oboru práva.

Představení  JUDr. Pavla Weikerta

JUDr. Pavel Weikert působí v advokacii od roku 1999 a vlastní advokátní kancelář založil v roce 2007. Předtím působil v několika předních českých advokátních kancelářích.

JUDr. Pavel Weikert byl řadu let členem rozkladové komise České národní banky a předtím členem rozkladové komise Komise pro cenné papíry.

JUDr. Pavel Weikert dlouhodobě působí rovněž jako rozhodce u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky.

Je členem autorského kolektivu několika odborných publikací, zejména z oblasti práva obchodních společností.

JUDr. Pavel Weikert poskytuje právní služby v českém a v anglickém jazyce.


Akce: Otevřít verzi pro tisk


Soubory: